Loading color scheme

Randy Kojima

Randy Kojima jest Dyrektorem ds. Badań Klinicznych i Rozwoju w firmie Precision Technology z siedzibą w Vancouver w Kanadzie. Jest również pracownikiem naukowym i wykładowcą przedmiotów klinicznych w Pacific University College of Optometry w Forest Grove (Oregon, USA). Ponadto, pełni rolę doradcy klinicznego w firmie Medmont Instruments w Melbourne w Australii.
Jest autorem licznych artykułów i prezentacji plakatowych dotyczących różnych zagadnień z dziedziny kontaktologii oraz współautorem rozdziałów w wielu podręcznikach. Prowadzi wykłady na całym świecie, chętnie dzieląc się posiadaną wiedzą, metodami i wynikami badań z kolegami i koleżankami z innych krajów zajmującymi się ochroną wzroku.

Aktualne zatrudnienie:
Dyrektor ds. Badań Klinicznych i Rozwoju Precision Technology Services (Vancouver, Kanada) i Wykładowca w Pacific University College of Optometry w Forest Grove (Oregon, USA)

Członkostwo w organizacjach:
Jest członkiem Amerykańskiej Akademii Optometrii (AOA), Brytyjskiego Towarzystwa Soczewek Kontaktowych (BCLA), Towarzystwa Edukacyjnego Soczewek Skleralnych (SLES) i Międzynarodowej Akademii Ortokeratologii (IAO).